Wynajem przyczep kempingowych Nekla

Czas na wyjątkowe wakacje! Przyczepy kempingowe, które oferuje wypożyczalnia w województwie wielkopolskim to optymalny sposób na organizację ekscytującej wyprawy po kraju lub za granicą. Karawaning oznacza brak ograniczeń i zawsze pewny nocleg w komfortowych warunkach. Proponujemy nowoczesne, doskonale wyposażone, bezpieczne w transporcie i użytkowaniu pomieszczenia na kołach.
Wszystkie obiekty na wynajem przed udostępnieniem dokładnie sprawdzamy pod każdym kątem. Naszym klientom przekazujemy czyste, pachnące świeżością, zadbane wnętrza. Gwarantujemy w pełni sprawny zaczep i układ jezdny. Wystarczy przygotowany samochód, mocny hak holowniczy z 13-pinową wiązką – i już możesz ruszać w drogę!

Przyczepa kempingowa – Twój dom wypoczynkowy na kołach

W Nekli mamy dla Ciebie ofertę z gwarancją pełnej satysfakcji. Proponujemy na wynajem przyczepy kempingowe z nowoczesnymi rozwiązaniami, w doskonałym stanie technicznym, utrzymane w higienicznej czystości. Na parkingu wypożyczalni w województwie wielkopolskim czekają na Ciebie modele sprawdzonej niemieckiej marki:
• Hobby 495 WFB Excellent (do 4 osób),
• Hobby 545 KMF Excellent Edition (do 6 osób).
Znane w środowisku karawaningowym konstrukcje wyróżnia wysoka funkcjonalność i ekskluzywne wykończenie. Naszym priorytetem jest wynajem przyczep kempingowych, z którymi naszym klientom będą się kojarzyć wyłącznie pozytywne wspomnienia z podróży. Wypróbuj jedną z nich podczas niezapomnianych wakacji za kółkiem.

Dlaczego warto wypożyczyć przyczepę kempingową?

Wiele osób decyduje się spędzić urlop na polu kempingowym. Co ciekawe, liczni klienci wypożyczalni wracają do Nekli w kolejnych sezonach i spędzają następne wakacje właśnie w ten sposób. Kampery i przyczepy na wynajem łączą w sobie niezależność i komfortowe warunki noclegu z korzystną opcją budżetową. U nas wynajmiesz je dużo poniżej ceny pobytu w każdym miejscu w Europie, nawet jeśli dołożysz do tego stawki postoju na kempingu! Przelicz raz jeszcze koszty pobytu w różnych lokalizacjach i sprawdź, ile zaoszczędzisz, korzystając z naszej wypożyczalni.

7

Zapraszamy do kontaktu z nami

ADRES

KAMPERY NEKLA
62-330 Nekla
Gierłatowo 20
z

TELEFON